Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

21 червня 2022

Продажі в ЖК Orange City відновлено

Фіксуємо долар по 27 грн в ЖК Orange City Час фіксувати долар!  Купуйте квартиру в будинку №6 в ЖК Orange City за стабільною ціною! БК GEOS фіксує долар по 27 грн! Інвестуйте без ризиків та залежності від зовнішніх чинників - обирайте стабільність та максимальну вигоду. Обирайте надійність, якість, економію та прибуток з ЖК Orange City!

17 червня 2022

Відкриття відділу з продажів ЖК Orange City

Шановні інвестори, чудові новини, ми відчинили двері відділу з продажів ЖК Orange City.   Отримати консультацію ви можете за таким графіком:   ЖК Orange City пн-пт: 10:00-17:00 сб-нд: вихідний   Нагадаємо, що банківські рахунки компанії відкриті, тому ми готові приймати оплати за підписаними договорами.   Київ повертається до звичного режиму, зауважимо, що наразі в наших ЖК довоєнні ціни і з часом вони будуть знов тільки рости. Зараз ви можете вигідно зробити інвестицію. ЖК Orange City 044 227 4747

9 червня 2022

ЖК Orange City відновило будівництво

Шановні інвестори, у нас чудові новини! Будівельна компанія GEOS відновила  будівельно-монтажні роботи будинку №6 житлового комплексу Orange City. Наразі є всі необхідні будівельні матеріали та підрядні організації.  Банківські рахунки компанії відкриті, тому ми готові приймати оплати за підписаними договорами. Перемога буде за нами, разом відбудуємо країну!

3 лютого 2022

Акція до Дня закоханих

Однозначно БК GEOS закохані у вас!  І ми поспішаємо до вас з подарунками до Дня всіх закоханих. Обирайте квартиру свого серця в ЖК Orange City та отримайте 14-й м/2 у подарунок. Любов - це дім! Адже коли ти любиш, ти понад за все прагнеш 1 спільний власний світ. А світу потрібен простір. Термін дії акції з 4 по 20 лютого 2022.  

1 лютого 2022

Фактичне виконання робіт в грудні-січні 2022

Будинок 6 Секція 2 перекриття над 4 поверхом -100%; виконуються вертикальні конструкції на 5 поверсі секції - 60%; розпочаті роботи для виконання кам'яної кладки  гідроізоляція підвалів – 90%. Секція 1 Вертикальні монолітні конструкції підвалу 100%

22 грудня 2021

Графік роботи відділу продажів ЖК «Orange City» найближчими днями

Інформуємо наших інвесторів, що з технічних причин відділ продажу ЖК «Orange City» не працюватиме наступні кілька днів. З будь-яких питань звертайтесь, будь ласка, до центрального офісу компанії GEOS 044 583 5555. Вітаємо Вас із наступаючими святами!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0