Відділ продажів
+380 (44) 227 47 47
Відділ продажів
+380 (44) 227 47 47
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

8 січня 2020

Новорічні акції від GEOS тривають !!!

Новорічні акції від GEOS тривають !!! Зробити сoбi подарунок під ялинку у вигляді бажаної квартири стало простіше... Житловий комплекс Orange City - квартири для кожного і на будь-який смак. Тільки в січні ви можете придбати будь-яку з омрiяних квартир в I черзi цього житлового комплексу за акційною ціною 15600 грн \ м2 (при 100% оплаті) або за ціною 15900 грн \ м2 (при 50% оплаті)! Вільних Квартир все менше - Телефонуйте зараз!

8 січня 2020

Фактичне виконання робіт в грудні 2019

  Перша Черга Влаштування кладки зовнішніх стін: секції І – 95% (від загального об’єму секції) секція ІІ – 95% (від загального об’єму секції) секція ІІІ – 100% (від загального об’єму секції)     Влаштування кладки внутр. стін та перегородок: секції І – 60 % (від загального об’єму секції) секція ІІ – 85% (від загального об’єму секції) секція ІІІ – 100% (від загального об’єму секції) Огородження балконів: секція І – 30% (від загального об’єму секції) секція ІІ – 95% (від загального об’єму секції) секція ІІІ – 100% (від загального об’єму секції) Штукатурка стін в місцях загального користування: секція ІІ – 65% (від загального об’єму секції) секція ІІІ – 90% (від загального об’єму секції) Влаштування стяжок підлог в місцях загального користування, квартирах: секція ІІІ...

27 грудня 2019

Робота маршрутного таксі, в святкові дні

До уваги всіх інвесторів і гостей ЖК Orange City, що на Лисогірському провулку Голосіївського району! Робота маршрутного таксі, яке для зручності наших відвідувачів курсує за маршрутом - ст.м. "Деміївська" - Лисогірський провулок, в святкові дні припинена. Ми відновимо роботу цього маршрутного таксі з 11 січня.  Та будемо з нетерпінням чекати вас в гості!

9 грудня 2019

Фактичне виконання робіт в листопаді 2019

За листопад було зроблено наступне: Влаштування кладки зовнішніх стін, влаштування кладки внутрішніх стін та перегородок, огородження балконів, штукатурка стін в місцях загального користування, влаштування стяжок підлог в місцях загального користування, квартирах. Протипожежні системи, системи постачання води, системи каналізації, системи вентиляції, системи електропостачання, слабострумні мережі, ліфти, влаштування блискавкозахисту, влаштування покрівлі, фасадні роботи. Перша Черга   Фасадні роботи: утеплення, фарбування, штукатурка. Влаштування внутрішніх перегородок та покрівлі. Влаштування блискавкозахисту на 95%. Влаштування та затирання внутрішньої поверхні вентканалів. Розведення: опалення, водопроводу, електричних мереж, каналізації. Штукатурка стін в МОПах та влаштування стяжок. Змонтовано та запущено 2 ліфти у 3 секції. Друга Черга   Влаштування паль під будинком № 3 - 5 шт.

2 грудня 2019

Кожен 20 квадратний метр в подарунок від БК GEOS

Ви придивляєтеся до купівлі нової квартири? А будівельна компанія GEOS рада подарувати Вам необхідні для життя подарунки! Починаючи з 1 грудня під час укладання договору на придбання квартири в ЖК Orange City - Ви будете отримувати кожен 20-й квадратний метр майбутньої квартири в подарунок. Більше квартира - більше подарункових квадратних метрів. Вибирайте квартиру на нашому сайті  або у відділі продажів, а наші менеджери розкажуть, як отримати зекономлені квадратні метри. По телефону можна забронювати будь-яку вподобану квартиру. Пропозиція обмежена, тому радимо поквапитися! Акція діє до 31.12.2019

27 листопада 2019

ПОМАРАНЧЕВА п'ятниця від ЖК "ORANGE CITY" !!!

Втомилися від Чорної П'ятниці? Переходьте на яскраву сторону !!! ПОМАРАНЧЕВА п'ятниця від ЖК "ORANGE CITY" !!! Всього 3 квартири зі знижкою -13%. Тільки 27-30 листопада дозвольте собі все, про що давно мріяли нехай всі вихідні з вами будуть найсонячніші емоції! Суперзнижки та спеціальні пропозиції на квартири!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0