Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

22 листопада 2021

BLACK Friday в ЖК Orange City

В ЖК Orange City не існує чорного кольору  Але у чорну п'ятницю ми змінюємо правила гри на рівні кольорів та цін! -3% на квартири в ЖК Orange City, будинок #6 при першому внеску від 50%! ▾5 хв від ТРЦ Ocean Plaza; ▾функціональні планування; ▾наземний паркінг; ▾власне місто у місті; ▾найзеленіша локація мегаполісу; ▾сотні км у вікнах :) Інвестуйте вигідно у якість життя з БК GEOS.  

18 листопада 2021

Важлива інформація щодо відділу по роботі з інвесторами

Шановні інвестори ЖК Orange City, повідомляємо: Відділ по роботі з інвесторами та представник експлуатуючої організації тепер знаходяться у будинку №1, секція №2, поверх №1, в кімнаті вхідного холу - навпроти кімнати консьєржу. За додатковими питаннями звертайтесь: +380932380887

12 листопада 2021

Офiцiйна позицiя компанiï GEOS стосовно житлового проекту «Orange City» в партнерствi з LEV Development.

БК GEOS гарантує нашим iнвесторам виконання всiх зобов’язань у повному обсязi по I черзi будiвництва; будинку №3 та будинку №6 II черги будiвництва. У будинку №3 можлива зміна по фасадним рішенням та зовнішньому вигляду у відповідності до концепції парнера ЖК Сentral Hills, про що буде повідомлено додатково. Введення в експлуатацію, оформлення всіх правовстановлюючих документів, підключення до інженерних мереж та комунікацій. Усі умови за укладеними інвестиційними договорами залишаються без змін. Територія комплексу, централізована система опалення та інженерія залишаються спільними для всього комплексу. Обслуговуюча організація надає послуги для всіх мешканців комплексу на загальних умовах і на найвищому рівні.  

11 листопада 2021

Новий спільний проєкт БК GEOS та LEV Development

Доброго дня, колеги! Раді повідомити, що LEV Development долучилась до партнерства з компанією GEOS  для спільної роботи над реалізацією масштабного проєкту за адресою Лисогірський узвіз, 26а за новітньою концепцією. Основна мета партнерства — створення інноваційного простору для щасливого життя містян столиці. Ми віримо, що наша синергія перетворить частину столиці у неймовірний простір для життя. Досвід та експертиза команд допоможуть досягнути високі цілі.

3 листопада 2021

Black November в ЖК Orange City

Ловіть у вирі колоритного листопада -3% на квартири в ЖК Orange City, будинок №6! - формат “місто у місті”; - власна інфраструктура; - еко-зона столиці; - 15 хв до ст. м. Деміївська та Либідська; - панорамні зелені види; - функціональні квартири; - наземний паркінг; - закрита від авто територія. Замовляйте дзвінок на сайті та отримуйте консультацію менеджера з продажу щодо умов найвигіднішого придбання! Міксуйте природу та мегаполіс у балансі сімейного життя в ЖК Orange City!

27 жовтня 2021

Страшні знижки в ЖК Orange City

Рівно опівночі в Halloween ЖК Orange City перетвориться на.... Pumpkin city... Жартуємо! Зміняться лише ціни.  А до того моменту даруємо 50 000 грн на обрані квартири в ЖК Orange City   Інвестуйте за цінами, що не лякають! Акція діє лише до 31.10.2021

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0