Відділ продажів
+380 (44) 227 47 47
Відділ продажів
+380 (44) 227 47 47
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

27 грудня 2019

Робота маршрутного таксі, в святкові дні

До уваги всіх інвесторів і гостей ЖК Orange City, що на Лисогірському провулку Голосіївського району! Робота маршрутного таксі, яке для зручності наших відвідувачів курсує за маршрутом - ст.м. "Деміївська" - Лисогірський провулок, в святкові дні припинена. Ми відновимо роботу цього маршрутного таксі з 11 січня.  Та будемо з нетерпінням чекати вас в гості!

9 грудня 2019

Фактичне виконання робіт в листопаді 2019

За листопад було зроблено наступне: Влаштування кладки зовнішніх стін, влаштування кладки внутрішніх стін та перегородок, огородження балконів, штукатурка стін в місцях загального користування, влаштування стяжок підлог в місцях загального користування, квартирах. Протипожежні системи, системи постачання води, системи каналізації, системи вентиляції, системи електропостачання, слабострумні мережі, ліфти, влаштування блискавкозахисту, влаштування покрівлі, фасадні роботи. Перша Черга   Фасадні роботи: утеплення, фарбування, штукатурка. Влаштування внутрішніх перегородок та покрівлі. Влаштування блискавкозахисту на 95%. Влаштування та затирання внутрішньої поверхні вентканалів. Розведення: опалення, водопроводу, електричних мереж, каналізації. Штукатурка стін в МОПах та влаштування стяжок. Змонтовано та запущено 2 ліфти у 3 секції. Друга Черга   Влаштування паль під будинком № 3 - 5 шт.

2 грудня 2019

Кожен 20 квадратний метр в подарунок від БК GEOS

Ви придивляєтеся до купівлі нової квартири? А будівельна компанія GEOS рада подарувати Вам необхідні для життя подарунки! Починаючи з 1 грудня під час укладання договору на придбання квартири в ЖК Orange City - Ви будете отримувати кожен 20-й квадратний метр майбутньої квартири в подарунок. Більше квартира - більше подарункових квадратних метрів. Вибирайте квартиру на нашому сайті  або у відділі продажів, а наші менеджери розкажуть, як отримати зекономлені квадратні метри. По телефону можна забронювати будь-яку вподобану квартиру. Пропозиція обмежена, тому радимо поквапитися! Акція діє до 31.12.2019

27 листопада 2019

ПОМАРАНЧЕВА п'ятниця від ЖК "ORANGE CITY" !!!

Втомилися від Чорної П'ятниці? Переходьте на яскраву сторону !!! ПОМАРАНЧЕВА п'ятниця від ЖК "ORANGE CITY" !!! Всього 3 квартири зі знижкою -13%. Тільки 27-30 листопада дозвольте собі все, про що давно мріяли нехай всі вихідні з вами будуть найсонячніші емоції! Суперзнижки та спеціальні пропозиції на квартири!

12 листопада 2019

Фактичне виконання у жовтні 2019:

За жовтень було зроблено наступне: Влаштування кладки зовнішніх стін, влаштування кладки внутр. стін та перегородок, огородження балконів, штукатурка стін в місцях загального користування, влаштування стяжок підлог в місцях загального користування, квартирах. Протипожежні системи, системи електропостачання, слабострумні мережі, ліфти влаштування покрівлі а також роботи з фасадами. Перша Черга   Фасадні роботи утеплення, фарбування, штукатурка. Розведення ел. і труб опалення в першому під'їзді до 15 поверху. Заливка стяжки на 27 поверсі і ізоляція. свайне поле другої черги. Проводяться роботи з прибирання біля передбачуваного фітнес-клубу. Друга Черга   Влаштування буронабивної палі БНПА-102-3 d 1020 мм L46,7м 1 штV1=38,2 м3 7шт 267,40 Монтаж залізобетонних плит,     влаштування пальового поля  для будинку №3.

11 листопада 2019

Безкоштовний проїзд на особистому маршрутному таксі для інвесторів новобудови - від ЖК «Orange City»

 Уже з 16 листопада 2019 року інвестори та майбутні мешканці житлового комплексу «Orange City» зможуть скористатися автотранспортом, що курсує від станції метро «Деміївська» (зупинка «Roshen»), до території проєкту забудови - Лисогірського провулка. Прислухавшись до негайних потреб своїх інвесторів, БК GEOS реалізувала безкоштовний соціальний проєкт. Проїзд безкоштовний! На даний момент цей маршрут буде працювати в тестовому режимі: маршрутне таксі буде відходити кожну годину - в період з 11-00 до 16-00. При відсутності великих заторів шлях від метро «Деміївська» до ЖК «Orange City» займе лише 15 хвилин.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0